بازدیدها: 11

با تشکر از حسن انتخاب شما مشتری گرامی

چاپ دلخواه (شرکت حرارت – صنعت نفیس شماره ثبت ۵۰۳۳۶) در سال ۱۳۸۶ رسما در ایران در زمینه واردات محصولات و مواد اولیه چاپ حرارتی سهم بزرگی در بازار ایران کسب نمود و توانستیم مشتریان زیادی در شهر مشهد و پس از آن به مرور در سراسر ایران پیدا کنیم .کیفیت در ارائه کالا و صداقت در فروش باعث پیشرفت روز افزون شرکت گردید.

سپس در سال ۹۱ مبنی بر دستور اکید مقام معظم رهبری بر تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی و با توجه به تحریم های ظالمانه ایجاد شده علیه کشور و مردم عزیزمان بر آن شدیم تا این محصولات را در ایران تولید نماییم.

در سال ۹۱ از همان ابتدای سال یک تیم مجرب از مهندسین خدوم ایران اسلامی شامل مهندسین مکانیک و سیالات و مهندسی الکترونیک با سرپرستی جناب آقای مهندس جوهری تشکیل شد و پس از حدود یکسال تحقیقات و آزمایشات گوناگون بالاخره در سال ۹۲ تلاشهایمان به ثمر نشست و توانستیم امر ولی مسلمین رهبر معظم را لبیک گفته و موفق به تولید یک محصول با کیفیت در ایران شدیم.

واحد خدمات پس از فروش و تعمیرات

خداوند را شاکریم که تلاشهایمان را بی حاصل نگذاشت و هم اکنون تنها تولید کننده این محصولات در ایران هستیم .

تمامی مشتریان و دوستان عزیز را به مقایسه محصولات تولیدی مان به نمونه های مشابه چینی دعوت می کنیم و بر این باوریم که جوان و نیروی فکر ایرانی از هر نظر بالاتر و بهتر از بیگانه است .

خرید یک محصول ساخت داخل دارای مزایای فراوانی در دیدگاه جز و کل دارد :

۱ – حمایت از کار و سرمایه ایرانی به فرموده مقام معظم رهبری

۲- حمایت از تولید ملی

۳- آسودگی خاطر از تامین قطعات و خدمات پی از فروش

۴- جلوگیری از قاچاق کالا در مرزها

۵- خرید با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالاتر

۶- جلوگیری از خروج ارز و کمک به اقتصاد ملی

۷- کمک به اشتغالزایی هموطنان خود و نه به بیگانگان

۸- و …

بیایید همه با هم به تولیدات میهنی مان اعتماد داشته باشیم و خرید از بیگانگان را هرچه کمتر و کمتر نماییم . وقتی یک محصول در ایران قابل تولید و عرضه می باشد در نتیجه سرمایه جوانان و هموطنان مملکت اسلامی مان متوجه آن شده . پس بیایید همه دست در دست هم دهیم و با اطاعت از ولی امر مسلمین حضورت آیت الله خامنه ای ،هر محصولی را که مشابه داخلی آن وجود دارد از بیگانگان خرید نکنیم و ضربه به اقتصاد کشورمان وارد نکنیم و در حق جوانان این مرز و بوم خیانت ننماییم .