ثبت محصول کارکرده

محصول کارکرده خریداری شده خود را چگونه بفروشیم ؟

مشتری گرامی بهترین مرجع برای کارشناسی قیمت و فروش محصول کارکرده خریداری شده شما شرکت سازنده مخصول میباشد . لذا در صورتی که قصد فروش محصول کارکرده خود را با بهترین قیمت و کارشناسی شده دارید میتوانید با تکمیل فرم زیر محصول کارکرده خود را در وبسایت دلخواه پرینت ثبت فرمایید و کلیه بازدید کنندگان سایت در صفحه محصول مربوطه میتوانند دستگاه شما را مشاهده و خرید نمایند .

نحوه کارشناسی قیمت و نمایش محصول در سایت چگونه است ؟

 • در مرحله اول محصول خود را در وبسایت ثبت. تصاویر آنرا بارگزاری فرمایید .
 • محصول مورد نظر پس از بارگزاری در وبسایت توسط کارشناسان فنی دلخواه پرینت بررسی و قیمت گذاری میگردد .
 • در صورت نیاز به بررسی محصول جهت کنترل کیفیت و سلامت میتوانید درخواست خود را بصورت تلفنی با ما در میان بگذارید تا کارشناسان فنی ما جهت بازدید و رفع عیوب احتمالی محصول بشما خدمت رسانی کنند .
 • پس از تایید و چک کردن قیمت با شما در صورت تایید و رضایت شما محصول مورد نظر در کنار سایر محصولات مشابه آکبند بعنوان دستگاه دست دو نمایش داده میشود .
 • بازدید کنندگان در صورت نیاز به خرید محصول شما با ما ارتباط میگیرند

با توجه به حجم بازدید وبسایت دلخواه پرینت در صورتیکه محصول به قیمت کارشناسی شده آگهی گردد در سریعترین زمان بفروش میرود .

لطفا توجه فرمایید :

ما برای درج این آگهی و کارشناسی قیمت از شما مشتری گرامی هیچ هزینه ای دریافت نمیکنیم و کلیه این خدمات برای شما بصورت رایگان میباشد .

مزایای ثبت محصول کارکرده دست دوم در دلخواه پرینت :

 • فروش سریع و آسان
 • خرید مطمعن مصرف کننده و اطمینان از صحت و سلامت محصول
 • تعمیر و رفع عیب محصول توسط شرکت تولید کننده قبل از فروش محصول
 • قابلیت ثبت درخواست بروزرسانی محصول قبل از فروش و توان فروش محصول با قیمت بالاتر
تذکر به خریداران :
 • با توجه به بی نظمی ها و آگهی های دروغین که در وبسایت های شیپور و دیوار توسط افراد مختلف ثبت میگردد جهت حمایت از حقوق مصرف کنندگان و حفظ سرمایه خریداران مجموعه دلخواه پرینت ، هر محصولی که در هر یک از این وبسایت ها خرید و فروش گردد و دارای قیمت کارشناسی شده نباشد و یا بهر دلیلی انتقال مالکیت صورت نگرفته باشد ، پس از آن شامل هیچ یک از خدمات گارانتی ، گارانتی طلایی و خدمات پس از فروش توسط دلخواه پرینت نمیباشد .
 • خدمات گارانتی محصولات و کلیه خدمات پشتیبانیفقط به دارنده فاکتور و کارت گارانتی و صاحب محصول داده خواهد شد . در صورت خرید محصول کارکرده از سایت دیوار با قیمت های کارشناسی نشده ، دلخواه پرینت بهیچ عنوان محصول شما را به رسمیت نمیشمارد .
 
(لطفا با توجه به توضیحات مندرجه در قرارداد یا فاکتور خرید خود این بخش را تکمیل فرمایید)
مشخصات آگهی دهنده(ضروری)
(لطفا مشخصات خود را جهت درج آگهی وارد فرمایید )
(لطفا شماره تماس در دسترس خود را جهت هماهنگی های آتی درج نمایید )
(لطفا قیمت پیشنهادی خود جهت فروش محصول را اعلام فرمایید . این قیمت توسط کارشناسان ما با توجه به تصاویر محصول و مدل و سال ساخت دستگاه جهت نمایش در سایت بررسی میگردد )
آدرس دقیق خود را اعلام فرمایید .(ضروری)
(لطفا حتما آدرس بصورت دقیق و معتبر باشد )
فایل ها را به اینجا بکشید یا
انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 200 MB, حداکثر تعداد فایل: 5.
  (لطفا حداقل ۳ تصویر از زوایای مختلف محصول تهیه فرمایید . توجه نمایید عکسهای شما بدون ویرایش در سایت نمایش داده میشود پس سعی کنید برای جذب مخاطب عکسهای بهتری تهیه فرمایید )
  درخواست شما چیست ؟(ضروری)
  اگر ربات نیستید گزینه فوق را تایید فرمایید .