لذت پرینت دلخواه با دلخواه پرینت

درخواست خدمات

درخواست خدمات از دلخواه پرینت

قوانین گارانتی محصول

  • گارانتی و خدمات برای کلیه محصولات دلخواه پرینت مطابق کارت گارانتی تا دو سال از زمان تحویل دستگاه و تاریخ مندرجه در کارت گارانتی میباشد .
  • خدمات پس از فروش بعد از اتمام گارانتی محصول برقرار بوده و کلیه محصولات تا ۵ سال دارای خدمات پس از فروش و تامین قطعات میباشند .
  • برای دریافت خدمات گارانتی بعد از ثبت درخواست هزینه ایاب ذهاب تکنسین برای شما مطابق آدرس ثبت شده تعیین و قبل از حضور تکنسین در محل پرداخت میگردد .
  • کلیه خدمات در زمان گارانتی شامل تعویض قطعات رایگان و بدون دریافت هزینه میباشد لذا بدون اطلاع شرکت هر وجهی بحساب تکنسین واریز شود ، مسعولیت آن بعهده مشتری میباشد .
  • هرگونه دستکاری بدون اطلاع مشاوره فنی با شماره ۰۹۱۵۶۲۱۵۲۶۷ موجب ابطال ۱۰۰ درصد گارانتی محصول خریداری شده میگردد .
  • هزینه نصب در محل و راه اندازی پرس جزو خدمات گارانتی نمیباشد ، لذا در صورت درخواست نصب دستگاه در محل توسط تکنسین میبایست هزینه نصب را طی یک فاکتور از طریق شرکت درخواست و بحساب شرکت واریز فرمایید و پس از آن تکنسین مربوطه برای نصب و راه اندازی محصول اعزام میگردد .
  • در صورت نیاز به جابجایی پرس از محل نصب شده قبلی به محل جدید هرگونه دستکاری توسط مشتری بدون اطلاع شرکت موجب ابطال ۱۰۰ درصد گارانتی میگردد و هرگونه جابجایی پرس از محلی به محل جدید در طول دوره دوساله گارانتی باید با نظارت و توسط تکنسین مجاز شرکت انجام گردد .

درخواست خدمات

با تکمیل این فرم هر درخواستی بابت خدمات گارانتی و پشتیبانی دارید بما اعلام فرمایید

مشخصات خود را وارد فرمایید .(ضروری)
مشخصات درخواست کننده خدمات مطابق مشخصات مالکیت دستگاه و مطابق نام خریدار در فاکتور باشد
شماره تماس خود را جهت پیگیری و هماهنگی درج فرمایید .
آدرس(ضروری)
در این بخش موارد خرابی یا مشکلات پیش آمده برای محصول که بابت آن احتیاج به خدمات پس از فروش دارید را درج فرمایید .
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

با سلام خدمت شما مشتری گرامی

در این بخش ما میتوانید درخواست خود را جهت دریافت هرگونه خدمات مورد نیاز در خصوص محصولات دلخواه پرینت ثبت و برای مدیریت ارسال فرمایید .

لطفا توجه فرمایید از تاریخ اول بهمن سال ۱۴۰۰ با راه اندازی این بخش کلیه هماهنگی های نصب و خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش صرفا فقط از طریق سایت و تکمیل این فرم معتبر میباشد ، لذا هرگونه هماهنگی بدون اطلاع و تکمیل این فرم با تکنسین های شرکت موجب ابطال گارانتی خواهد بود . ممکن است قرارداد تکنسین های مجاز شرکت تمدید نشده باشد و فردی که قبلا برای خدمات از طرف شرکت مراجعه داشته در حال حاضر مورد تایید شرکت شناخته نشود ، لذا صرفا هرگونه خدمات را از طریق این فرم درخواست فرمایید .