لذت چاپ دلخواه با دلخواه پرینت

QGpower پاور تولید برق رایگان نسل هفت

QGpower
QGpower پاور تولید برق رایگان نسل هفت

پاور تولید برق رایگان که بنام آقای مهندس قاسم جوهری ثبت گردیده است و توسط ایشان برای ارلین بار در دنیا تولید گردیده است .
QGpower(Qasem Generator) برگرفته از نام مهندس جوهری میباشد . این پاور در سال ۱۴۰۱ توسط ایشان با تحقیق و ممارست بسیار زیاد تولید و در سه وجه مختلف کاربرد اساسی خواهد داشت .

 • دسته اول بر روی پرس های نسل هفت با برند DPpress نصب میگردد که این پاور در این پرس ها به این نحو عمل میکند

  • با روشن کردن پرس های نسل هفتم در هر روز کاری بعد از گذشت زمان تقریبی حدود یک دقیقه پاور فعال میگردد .
  • دستگاه بصورت اتوماتیک برق مدار را از برق شهری قطع مینماید و پس از آن حتی با قطع نمودن فیوز برق شهری این پاور برق مورد نیاز پرستان را تامین و شما میتوانید بصورت رایگان با پرس خود کار کنید که این موضوع بسیار شگفت آور میباشد .
  • این پاور در پرس های حرارتی به صورت تکفاز و سه فاز با توان های مختلف بسته به نوع و سایز دستگاه طراحی و در زیر دستگاه نصب میگردد و فضایی اشغال نمیکند و دیده نمیشود .
  • شما حتی میتوانید از برق تولیدی توسط این پاور ها برای روشنایی کارگاه خود و یا همچنین برای سایر دستگاه های خود در حد توان آن بهره گیری نمایید .
  • دسته دوم این پاور ها در مکان های که برق انشعاب ندارند کاربرد دارد به این شکل که این پاور انرژی استارت اولیه خود را از طریق هندل دستی و یا استارتر اتوماتیک خود دریافت مینماید

 

 • دسته دوم این پاور ها در مکان های که برق انشعاب ندارند کاربرد دارد

  • به این شکل که این پاور انرژی استارت اولیه خود را از طریق هندل دستی و یا استارتر اتوماتیک خود دریافت مینماید . این محصول در باغات و منازل مسکونی کاربرد بسیار گسترده ای خواهد داشت .

 

 • دسته سوم نیز که توسط آقای مهندس جوهری در حال تحقیق میباشد روی خودرو ها قابل نصب و راه اندازی میباشد و در صورت موفقیت این طرح ، QGpower جایگزین موتور بنزین سوز در خودرو ها میگردد .

 

قرار است جزییات این محصول (QGpower پاور تولید برق رایگان نسل هفت)  توسط طراح محصول ( آقای مهندس قاسم جوهری) در فروردین ماه سال ۱۴۰۲ در خصوص بکار گیری در پرس های نسل هفتم منتشر گردد .

 

گالری تصاویر محصول

(برای دیدن با کیفیت روی تصویر کلیک کنید)

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.